Close

Vile 3-Kateshe ne Rr.Myslym Keta me qira 2.000 euro/muaj

Jepet me qera vilë në rrugen Myslym Keta. Objekti ndodhet shumë afër me rrugën kryesore, me 2 hyrje te dedikuara. Siperfaqja e truallit ku eshte poziconuar vila eshte 4000m2 dhe siperfaqja e ndertimit eshte 450m2. Me Strukturë 3-katëshe te organizuar ne kete forme: Kati 1: Depo + Garazh me 5 Poste Parkimi Kati 2: Salloni i Ndenjes, Ambient Gatimi, Dhomë Gjumi, 1 Tualet, 3 Ballkone Kati 3: 3 Dhoma Gjumi, 2 Tualete, 4 Ballkone Vila ofron nje pamje panoramike dhe Klima është e përshtatshme për banim, me përparesi në të gjitha stinët. Informacione te tjera: Totalisht e Investuar Me Parket Me Sistem Kondicionimi Dritare Termike Sistem Kapot Furnizim Uji me Pus Hapsirë e Gjelbër me Pemë Frutore Kuzhinë Inkaso Tualetet Inkaso (me dritare) Oxhak Funksional Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin tone te celularit! MORINA REAL ESTATE ...creating opportunities Cel. : 0692040544


an******4@g***l.com